Naujienos

Fespa 2019. Susitikimas su Mimaki ekspertais

FESPA 2019 artėja. Nepraleiskite progos susitikti su Mimaki ekspertais ir gauti profesionalias konsultacijas, pamatyti įrangos prezentaciją. Susitikimai vyks kiekvieną parodos dieną , pagal šią dienotvarkę:

11.00-11.15: Simple POP Software: Simple Design Software for Shop Owners — Mustafa Okanovic, Product Specialist

12.00-12.15: Full Colour 3D Print + Live Presentation — Jordi Drieman, 3D Application Specialist

13.00-13.15: The Future of Textile Printing — Tobias Sternbeck, Senior General Manager

14.00-14.15: JFX EX New Printer + 2,5D Layer Printing — Bert Benckhuysen, Senior Product Manager

15.00-15.15: World of Applications — Mark Sollman, Application Manager EMEA

16.00-16.15: IoT + Job Controller – See Your Future Workflow — Bert Benckhuysen, Senior Product Manager.

Jei pageidausite dalyvauti, nepamirškite užpildyti paraiškos formą

http://www.mimakieurope.com/meet-experts-fespa-2019/

arba tiesiogiai kreipkites į Aleksandrą Paškevičių tel.  +3706862199 arba Tomą Valasevičių  tel. +37068515685, mes mielai pabūsime jūsų gidais.

Mimaki experts in Fespa 2019

 

May 07, 2019 Skaityti daugiau

Mimaki UCJV300 spausdintuvo demonstracija

Mimaki logoUCJV logo

Šią savaitę naujame CREOLINK salone Vakarinė 100, Vilnius, pradedame demonstraciją spausdintuvo  Mimaki UCJV 300.

Mimaki UCJV300-160 – tai naujausios kartos ruloninis UV-LED spausdintuvas su Print&Cut funkcija. Spausdintuve integruota eilė naujausių Mimaki technologijų, pagreitinančių spaudos gamybą.

Galima rinktis dvi -  7-spalvų (CMYKLcLm+White) arba 4-spalvų (CMYKx2) UV-LED rašalų konfigūraciją. Naujausios kartos Mimaki LUS-170 UV-LED rašalai pasižymi itin dideliu atsparumu mechaninei trinčiai, balto rašalo stabilumu. Rašalai sertifikuoti  GREENGUARD GOLD sertifikatu, vadinasi  spausdinius galima naudoti medicinos ar mokslo įstaigų interjere.

Spausdintuvas geba vienu metu spausdinti net 4-sluoksne  spauda, tokiu būdu spausdintuvo savininkas gali atlikti inovatyvius  Night&Day projektus.

Intergruotos kelios naudingos naujos Mimaki funkcijos :

- Mimaki ID CUT (Barcode)  funkcija;

- balto rašalo MCM cirkuliavimo sistema, pastoviai vykdanti pigmento nusėdimo prevenciją,

- varijuojančių lašelių (VD) sistema

Dėl spausdintuvo demonstracijos prašome kreiptis : kristis.ivanauskas@heliopolis.lt  tel. 8 610 24794.

Mimaki UCJV300

Modelis

Mimaki UCJV300-160

Maksimalus spaudos plotis

1610 mm

Lipdukų apipjaustymo funkcija

TAIP (nuskaitant markerius; t.p. remia ID CUT (Barcode))

Peiliuko spaudimo jėga

10 – 450g

Pjovimo greitis

5 -300 mm/s

UV TECHNOLOGIJA

Mimaki UV-LED

Automatinis susukimas rulonams

TAIP (standartinėje komplektacijoje)

Maksimalus rulono svoris / diametras

45kg / 250 mm

Objekto aukščio nuskaitymas

Head Gap nustatymas

Galvučių išdėstymas, technologija, galvutės ilgis, spalvos kanalų skaičius galvutėje, pukštukų skaičius viename kanale

2 vnt. / vienoje eilėje, heavy-duty industrinė klasė, 54mm galvutės ilgis, 4 kanalai, 320 purkštukų/kanale

Max spaudos rezoliucija; Varijuojančių lašelių dydžiai

1200x1200dpi VD ; min 7pl – max 28pl

UV-LED rašalų serija / Sertifikacija

Mimaki LUS-170 / Greenguard Gold

Viso galimų rašalo spalvų variantų

7COLOR (C, M, Y, K, Lc, Lm +W) arba 4COLOR (CMYKx2)

Mimaki rašalų bulk sistema

Integruota (1L buteliai)

Mimaki WCT (White Circulation Techn.)

Technologija pastoviai cirkuliuoja baltą rašalą

Mimaki MAPS4 technologija

„Anti-banding“ technologija kokybiškai spaudai be matomų galvutės pravažiavimų

Mimaki NRS technologija

Įgalinanti netinkamai veikiančius purkštukus pakeisti tinkamai veikiančiais

Mimaki NCU

Programuojama lazerinė sistema, galinti tikrinti purkštukų būklę spaudos metu

Kliuvinių sensoriai

Integruoti  (apsaugo spaudos galvutes nuo mechaninio pažeidimo)

Mimaki RasterLink 6 Plus RIP programinė įranga

Standartinėje komplektacijoje

Duomenų jungtys

USB2.0 / LAN Ethernet 1000 BASE-T

Spausdintuvo matmenys ; Svoris

2,900 x 776 x 1,475 mm/ 188 kg

Elektros įvadas; max sąnaudos

Vienfazis 200~240, max 1,92 kVA

Saugos sertifikatai

VCCI Class A / FCC Class A / Compliant with UL 60950-1, ETL / CE Marking (EMC, Low voltage, Machinery directive) / RoHS / CB Report / REACH, ENERGY STAR®

March 07, 2019 Skaityti daugiau

Olandų BRM Lasers technika- HELIOPOLIS profesionalios įrangos asortimente

Kartu su mūsų partneriais BRM Lazers galime pasiūlyti keturias lazerinių įrenginių grupes. Atsižvelgiant į poreikius ir darbo apimtis, įranga gali būti pritaikyta ir mažiems verslo startuoliais, ir metalo apdirbimo pramonės įmonėms, gaminančioms ypač tikslias detales.

 

Lazerinės staklės CO2 BRM

Pagrindinė BRM Lazers įrangos linija – graviravimo ir pjaustymo staklės. Tai įrenginiai skirti graviruoti ir pjaustyti įvairias medžiagas (akrilo stiklas, medis, fanera, oda, kartonas ir t.t.). Stalo formatų įvairovė nuo 40 x 60 cm iki 100 x 160 cm ir lazerio lempų galia (80–150 W) leidžia išsirinkti optimalų lazerio modelį pagal savo poreikius. BRM lazeriai yra CE sertifikuoti, suteikiama 2 metų garantija bei vietinis techninis palaikymas, personalo apmokymai.

Visi CO2 lazeriniai įrenginiai yra universalūs, tikslūs ir lengvai valdomi, todėl daugeliui įmonių, kaip antai vizualinės reklamos gamintojams, jie gali tapti itin naudinga papildoma technologine darbo priemone. Visose lazerinėse BRM staklėse yra sumontuoti servo varikliai, kurie užtikrina stabilų ir tikslų įrangos darbą. Lazerio lempą aušina uždara vandens aušinimo sistema su perspėjimo įtaisu. Operacijų tikslumas: +/– 0,1 mm, o maksimalus veikimo greitis nuo 800 iki 1000 mm/s. Pagal pageidavimą taip pat siūlome garų ir dūmų filtravimo sistemą BOFA bei kitus priedus.

BRM CO2

Lazerinės staklės Portal BRM

Panašiomis charakteristikomis pasižymi ir BRM Portal lazeriai, skirti dirbti su įvairiomis didelio formato medžiagomis. Siūlome dviejų dydžių 130 x 250cm ir 150 x 300 cm modelius, pasižyminčius BRM būdinga aukšta kokybe ir turinčius didelį atvirą darbastalį.

Pagrindinės charakteristikos, kuriomis pasižymi Lasers Portal staklės, yra tokios pat kaip ir kitų CO2 lazerinių įrenginių, t.y. tikslumas, nesudėtingas valdymas ir platus galimybių spektras. Esminis jų skirtumas, palyginus su uždaro darbo stalo tipo modeliais, yra dielis darbinis paviršius. Uždaro tipo CO2 lazerinė įranga apsiriboja maksimaliais 100 x 160 cm darbo stalo matmenimis, tuo tarpu Lasers Portal staklės gali apdoroti ruošinius siekiančius iki 150 x 300 cm..

Visose lazerinėse BRM Portal staklėse naudojami servo varikliai, kurie užtikrina stabilų ir tikslų įrangos darbą. Be to, lazerio lempa 100 W arba 150 W yra aušinama uždara aušinimo sistema su perspėjimo įtaisu. Operacijų tikslumas: +/–0,1 mm, o maksimalus veikimo greitis nuo 800 iki 1000 mm/s.

BRM portal

Lazerinės staklės metalams BRM-X

Tai neseniai pasirodžiusi metalų apdirbimui skirta Lasers BRM-X linija. Kaip ir anksčiau minėtos Lasers CO2, šios linijos staklės yra skirtos įvairių tipų metalų graviravimui ir pjaustymui. Siūlomų modelių su uždaru arba atviru darbo stalu 90 x 130 cm ir 130 x 250 cm.

BRM-X metalo lazeriai naudoja fiksuoto stalo ir automatiškai besikilnojančią (susikalibruojančią) galvutę pagal metalo paviršių, taip pat vietoje oro yra naudojamas grynas deguonis. Šie lazeriai gali įveikti net iki 1,2 mm storio plieną. Palyginus su tradiciniu CO2 įrenginiu, šis modelis turi daugiau galimybių – galima pjauti tiek tradicines medžiagas kaip Plexiglas ar fanera, tiek metalą.BRM gamybos metalo pjaustymo lazeriai pritaikyti tiek uždaro, tiek atviro tipo stalo konstrukcijai. Šiam tikslui galima pasitelkti ir oro kompresorius.

Pluoštiniai BRM lazeriai

Ketvirtojoje BRM staklių grupėje naudojamas pluoštinis „Fiber“ lazeris. Tai visai kita technologija nei CO2 ir plačiai naudojama tikslinėms sritims. Įprastai šie modeliai yra skirti greitam vaizdų ar tekstų graviravimui ant metalo ar plastiko. Darbas su šio tipo staklėmis nereikalauja jokio išankstinio pasiruošimo. Staklės ilgaamžės, labai patikimos ir naudoja mažai energijos, tačiau turi labai kompaktišką darbinį paviršių. Šios staklės skirtos specifiniams poreikiams yra itin našios bei įvairaus galingumo.

BRM pluoštinės lazerinės staklės – tai produktų linija, savo technologija visiškai išsiskirianti iš ankstesnių trijų produktų grupių. Jei kituose modeliuose naudojama CO2 lazerio lempa, tai pastaruoju atveju pluoštas derinamas prie specialaus Raycus lazerio šaltinio. Kitaip tariant, pluoštinis lazerinis įrenginys itin tinka sparčiam duomenų ar vaizdų graviravimui ant metalo ir sintetinių medžiagų, nereikalaudamas jokio išankstinio paviršiaus paruošimo. Toks būdas atrodo ypač patrauklus, jei lyginsime su CO2 lazeriniais įrenginiais: norint metalą nuspalvinti, iš pradžių jį tenka apipurkšti specialiu cheminiu laku. Tuo tarpu Fiber lazeriai gali metalus spalviškai dekoruoti vien parenkant įvairius galios ir dažnio parametrus. Pluoštinis lazerinis įrenginys yra puiki priemonė juvelyriniams dirbiniams, smulkiems dirbiniams ar firminiams ženklams graviruoti.

Tačiau, jei rinktumėtės pluoštines lazerines stakles, tektų gerai pagalvoti dėl stalo dydžio, nes standartinis jo dydis tesiekia 170 x 170 mm. Galimi ir didesnių matmenų stalai, bet juos reikia užsisakyti iš anksto.

BRM pluoštiniai lazeriniai pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu patikimumu ir energijos taupumu. Jie plačiai naudojami dirbant su medžiagomis, kai būtina užtikrinti didelį tikslumą, pavyzdžiui mobilių telefonų, brangakmenių apdirbimo, laikrodžių pramonėje ir kitur. Be to jais galima išgraviruoti gražias nuotraukas ant metalinio ar plastikinio paviršiaus, darbo greitis yra 3–12 kartų didesnis už tradicinių pirmosios kartos lazerinių staklių CO2 ir antrosios kartos puslaidininkinių lazerinių staklių darbo greitį, o kaštai labai maži.

 

BRM fiber

 

 

Programinės įragos failai Coreldraw, AutoCAD, Photoshop ir PLT, PCX, DXF, BMP, SHX arba TTF gali būti įrašomi tiesiogiai. Be to, programoje yra įvesta automatinio skaičiavimo funkcija, leidžianti automatiškai skaičiuoti gaminio serijas, partijų kodus, QR kodus, duomenis ir brūkšninius kodus.

Kaip pasirinkti lazerinę įrenginę įrangą? Tinkamiausią įrenginį vertėtų rinktis pagal ketinamų apdoroti medžiagų rūšį, dydį bei storį. Rašykite mums: info@heliopolis.lt ir mes mielai padėsime Jums pasirinkti tinkamą įrangą.

KONSULTACIJOS                    GARANTIJOS                        TECHNINIS

                                                                                                APTARNAVIMAS

BRM service

 

 

February 19, 2019 Skaityti daugiau

Artėjantį pavasarį pasitinkame su neįtikėtinu Mimaki pasiūlymu

Pasikeisk seną spausdintuvą, kuris gali būti ir neveikiantis, ir gauk nuolaidą nuo 3800 iki 6500 EUR naujam spausdintuvui:

 Mimaki UCJV150-160

Mimaki UCJV150-160

 • UV LED spausdintuvas su integruota pjaustykle;
 • spaudos greitis 13,4 m2/val.;
 • spaudos plotis 1610 mm;
 • BULK rašalų sistema CMYKx1LTR LUS170;
 • programinė įranga RASTEK LINK 6 PLUS

Mimaki UCJV300-160

 Mimaki UCJV300-160

 • UV LED spausdintuvas su integruota pjaustykle;
 • spaudos greitis 25,0 m2/val.;
 • spaudos plotis 1610 mm;
 • BULK rašalų sistema CMYKLcLmW x 1LTR LUS170;
 • programinė įranga RASTEK LINK 6 PLUS

Norite daugiau sužinoti apie spausdintuvus , apsilankykite Mimaki UCJV spausdintuvų puslapyje

Jei pageidaujate gauti pasiūlymą prašome rašyti arba skambinti :

Tomui Valasevičiui tel. 8 68515685 , tomas.valasevicius@heliopolis.lt

Krisčiui Ivanauskui tel. 8 610 24794, kristis.ivanauskas@heliopolis.lt

 

February 12, 2019 Skaityti daugiau

Kodėl vizualinės reklamos gamintojas turėtų pasirinkti Mimaki JV serijos eko-solventinį spausdintuvą

Mimaki JV serija – patikima konstrukcija  ir inovatyvios technologijos

 

Mimaki JV serijos spausdintuvai  jau seniai užsitarnavo darbinio arkliuko vardą. Dauguma reklamos gamintoju  pamena JV33 spausdintuvą, kuris dirbdavo nesustodamas 24 valandas  ir buvo patikimas pagalbininkas vizualinės  reklamos spaudėjams. Galime drąsiai teigti, kad Lietuvoje kas antras eko-solventinis spausdintuvas yra Mimaki JV serijos.

Nauja JV150 ir 300 serija, kuri pirmą kartą buvo pristatyta prieš 4 metus,  yra dar labiau patobulinta.  Naujausios kartos spausdinimo galvutės išdėstytos specialia praslinkta tvarka. Kad pasiektų preciziškai tikslų rašalo lašelių išsidėstymą , Mimaki sukūrė optimalius spausdinimo galvutės valdymo signalus, kurie leidžia galvutei iššauti rašalą reikiamu kampu, neprarandant tobulos rašalo lašelio formos.

Purkštukų patikros  įrenginys (Nozzle Check Unit – NCU) dar labiau sumažina rašalų bei spaudos medžiagų sąnaudas ir taupo laiką, nes automatiškai patikrina spausdinimo galvutės purkštukų stovį ir jei reikia  automatiškai atlieka pravalymą. Purkštukų atstatymo sistema (Nozzle Recovery System – NRS) kompensuoja  užsikimšusius  purkštukus, juos pakeisdama veikiančiais ir tokiu būdu užtikrina nepriekaištingą spaudos kokybę.

Mimaki JVserijos spausdintuvai turi kintamo rašalo lašelio dydžio technologiją bei  MAPS-III (Mimaki Advanced Pass System-III) technologiją, kurios užtikrina tikslų, vienodą ir tolygų spausdinimą viso spaudos proceso metu.

Kiekvienas Mimaki JV serijos spausdintuvas gali būti komplektuojamas su nauja Mimaki rašalų sistema MBIS-III.  Ši sistema  su 2L talpos rašalo maišeliais  sumažina rašalo kaštus bei palengvina operatoriaus darbą, lyginant su standartinėmis ir konkurentiškų spausdintuvų rašalo kasetėmis po  700 ml.

Apart neįtikėtinos eko-solventinės spaudos kokybės, kurią galima pasiekti su naująja spausdintuvų karta, šie spausdintuvai yra itin plačiai pritaikomi, nes gali būti naudojami tiek eko-solventinei, tiek sublimacinei spaudai. Investicijų grąža vizualinės komunikacijos versle  su šiais spausdintuvais yra greitesnė ir lengvesnė nei bet kada anksčiau.JV300-feat

February 01, 2019 Skaityti daugiau

Nauji sidabrinio efekto UV rašalai Mimaki UJF-7151 Plus spausdintuvui

Mielas , Kliente,

Skubame pranešti apie naujausią  Mimaki UV LH100 serijos   sidabro spalvos rašalą – MUH-100-Si, skirtą  tik Mimaki UJF-7151 Plius spausdintuvui.

UJF7151-

MUH100-Si skirtas skaitmenei  skaitmenei  spaudai  ant įvairių paviršių : standaus PVC, kompozitinės aliuminio plokštės, lipduko, medžio,

Silver ink video

Pagrindiniai šios naujos kartos rašalo privalumai:

 • · Matinis ir veidrodinis metalinis efektas
 • · 3D tekstūruoti dizaino efektai
 • · Metalinių  efektų įvairovė
 • · Plačios panaudojimo sritys ir medžiagų,  ant kurių galima spausdinti įvairovė

 

3_Bionic_heart_Color Mimaki silver color

UJF 751

Mimaki UV silver inks

 

 

Norėdami įdiegti  šį rašalą į esantį UJF-7151 spausdintuvą kreipkitės į Heliopolis techninę pagalbą : servisas@heliopolis.lt

Jei turite daugiau klausimų ar komentarų, kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką arba tomas.valasevicius@heliopolis.lt

 

January 23, 2019 Skaityti daugiau

Vilniuje vyko Printzone 2017 renginys

Balandžio 13d. Litexpo parodų rūmuose įvyko specializuotas Heliopolis UAB ir Libra Vitalis UAB renginys Printzone2017. Šių metų renginio šūkis – „Rytdienos spaudos ir spausdinimo technologijos ir naujovės, jungiančios gaminį, jo rinkodarą ir skirtingas pramonės šakas“ apjungė 378 dalyvius.

Dviejuose konferencijos salėse spaudos technologijų specialistai skaitė paskaitas , dalinosi patirtimi . Renginį taip pat aplankė gausus būsimų architektų, dizainerių, projektuotojų ir menininkų būrys iš Vilniaus dailės akademijos, Kaunos taikomosios dailies mokyklos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijų. Studentai aktyviai dalyvavo paskaitose ir įrangos demonstracijose.

Heliopolis UAB pristatė naujiena- tekstilinės spaudos Mimaki spausdintuvą TX300-1800. Skaitmeninės spaudos 1,8 m pločio spausdintuvas geba spausdinti tiesiogiai su 4 rūšių rašalais, tokiu būdu gamybininkas gali pasirinkti spaudai natūralius arba sintetinius audinius.

Dalinames akimirkomis iš Printzone2017:

 

May 02, 2017 Skaityti daugiau

Karštos naujienos iš parodos DRUPA 2016

Karštos naujienos iš parodos DRUPA 2016

Diuseldorfas,  2016 birželio 2 d.

Mike-Horsten-General-Manager-Marketing-of-Mimaki-Europe-201x300

 

Mus pasiekė dar  karštesnės nei šios dienos kaitra Lietuvoje naujienos iš Diuseldorfo, kur vyksta pasaulinė paroda DRUPA.Su malonumu  pranešame, kad mūsų partneris  Mimaki buvo nominuotas ir apdovanotas  Europos skaitmeninės spaudos  asociacijos (EDP) net trijuose įvertinimuose.

Parodos konkurse  Mimaki laimėjo tris  EDP apdovanojimus:

•             UJV55-320: geriausias plačiaformatis ritininis spausdintuvas  iki 320 cm pločio.

UJV55-320_key-visual_700x260-300x111

•             UJF-7151plus: geriausias spausdintuvas spaudai ant tūrinių objektų.

UJF7151-

•             Tx300P-1800: geriausias tekstilinis ritininis spausdintuvas iki 100 m2/h.

Tx300P-1800_178

Plačiau skaitykite >>

June 03, 2016 Skaityti daugiau

Mimaki pasauliniai apdovanojimai

Mimaki Europe BV

December 28, 2015 Skaityti daugiau

Mimaki rašalų naujienos

Greenguard-GOLD-Certif

Mimaki inks attain coveted GREENGUARD GOLD Accreditation

Mimaki, a leading manufacturer of wide-format inkjet printers, proudly announces it has received the GREENGUARD GOLD Certification for market leading inks, such as SS21, BS4, LX101, LH-100, LUS-120, LUS-150 and LUS-200.

The GREENGUARD GOLD Certification offers stricter certification criteria and considers safety factors to ensure that a product is acceptable for use in environments such as schools and healthcare facilities. GREENGUARD Certification is part of UL Environment, a business unit of UL (Underwriters Laboratories). As an ISO-IEC Guide 65:1996 accredited, third-party certifying body, the Greenguard Environmental Institute issues the GREENGUARD Certification to help manufacturers create – and help buyers identify – interior products and materials that have low chemical emissions, improving the quality of the air in environments in which the products are used, including schools and healthcare facilities.

The certification standards feature emissions criteria that are required to be met for GREENGUARD Certification. There are also additional verification requirements to be completed before certification can be awarded. After initial certification, there is on-going testing, documentation, and verification processes required for demonstration of consistent product performance.

“In order to comply with the GREENGUARD requirements, a company needs to invest in extensive R&D efforts and ongoing commitment to develop the most technologically advanced yet safest inks,” comments Mike Horsten, General Manager Marketing EMEA at Mimaki Europe. “The reach of Mimaki products is growing at a phenomenal rate. This certification offers us, our customers and the general public peace of mind and extra assurances that our print solutions can be applied for a wide range of end uses including those in schools and in a healthcare environment.”

 

December 28, 2015 Skaityti daugiau
 • Kontaktai Vilniuje

  UAB “‘HELIOPOLIS”

  Vakarinė g. 100 , LT–06298 Vilnius
  Tel.: +370 5 273 21 21 , 273 21 11,
  domas.pauliukas@heliopolis.lt
  info@heliopolis.lt

 • Kontaktai Kaune

  UAB “HELIOPOLIS”

  Partizanų g. 19, LT – 49477 Kaunas
  Tel.: +370 (37) 260600
  Faks.: +370 (37) 262226
  tomas.valasevicius@heliopolis.lt
  kaunas@heliopolis.lt.

 • Kontaktai Šiauliuose

  UAB "HELIOPOLIS”

  Šiaulių filialas
  Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai
  Tel./faks:. +370 41 540769
  tomas.valasevicius@heliopolis.lt
  siauliai@heliopolis.lt

 • Darbo laikas ir rekvizitai

  P – K. 8 – 17 val.
  Pn. 8 – 16 val.
  Š - S nedirbame

  UAB "HELIOPOLIS”

  Įmonės kodas: 123404049
  PVM kodas: LT234040414
  Banko duomenys:
  AB "Swedbank", banko kodas 73000
  A/S: LT09 7300 0100 0019 3215